Informacja dla uczestników Programu TransFormation.doc

piątek, 31 lipca 2015

Logo TransFormation.doc: napis w kolorach czarnym, czerwonym i szarymZnamy już wyniki rekrutacji do Programu TransFormation.doc realizowanego w ramach projektu systemowego Ministra Nauki Szkolnictwa Wyższego pt. „Wsparcie systemu zarządzania badaniami naukowymi i ich wynikami”.

W ramach programu sfinansowane zostaną kursy szkoleniowe dla 500 doktorantów / młodych naukowców w czołowych ośrodkach akademickich na świecie.

Kandydaci zakwalifikowani do Programu TransFormation.doc w drodze losowania zostali przydzieleni do wybranych ośrodków i odbędą jeden z wybranego w procesie rekrutacji typu szkolenia:

I – typ - szkolenie dwutygodniowe, mające na celu wzmocnienie kompetencji z zakresu przedsiębiorczości, a także umiejętności miękkich niezbędnych do współpracy z gospodarką, skierowane do grupy 400 uczestników;

II – typ - szkolenie trzytygodniowe, w zakresie kompetencji miękkich oraz trenerskich umożliwiających przekazanie nabytych umiejętności dalej w polskim środowisku akademickim i poza nim, dedykowane do grupy 100 edukatorów.

Listy zakwalifikowanych kandydatów:


Wzory dokumentów, które będą podpisywane przez uczestników kursów na spotkaniach przedwyjazdowych:

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików