Targi „Study in Europe” 2017 w Singapurze

Ambasada RP w Singapurze informuje o możliwości wzięcia udziału w kolejnej edycji popularnych targów edukacyjnych "Study in Europe" w Singapurze, które odbędą się w dniu 30 września 2017 r.

Targi "Study in Europe" - organizowane corocznie przez Przedstawicielstwo UE w Singapurze i placówki krajów członkowskich - weszły już na stałe do kalendarza wydarzeń edukacyjnych w Singapurze. Wydarzenie to poświęcone jest promocji europejskiego szkolnictwa wyższego i stanowi okazję do bezpośredniej prezentacji oferty edukacyjnej polskich uczelni nie tylko wśród młodzieży singapurskiej, ale także licznej społeczności międzynarodowej (zarówno z krajów regionu, jak i Europy). Kolejne edycje targów odwiedza corocznie ok. 2000 osób - potencjalnych studentów, ich rodziców, jak i doradców ds. wyboru studiów z lokalnych szkół średnich.

Ambasada RP w Singapurze oferuje polskim uczelniom możliwość udziału w targach szczególnie poprzez wysłanie przedstawiciela uczelni, który mógłby na miejscu, jako gość polskiego stoiska, dokonać prezentacji Państwa oferty edukacyjnej dla studentów z zagranicy. Istnieje również możliwość wystawienia materiałów informacyjnych w ramach polskiego stoiska, które jest organizowane przy wsparciu MNiSW. Opłatę za polskie stoisko i udział w targach pokrywa Ambasada RP.

Przyjazd do Singapuru może być też okazją do nawiązania nowych lub podtrzymania istniejących kontaktów naukowych z lokalnymi uczelniami, takimi jak National University of Singapore (NUS) czy Nanyang Technological University (NTU), które należą do najlepszych w Azji i plasują się wysoko również w rankingach światowych.

Osobą kontaktową w tej sprawie jest p. Katarzyna Kryczka z Ambasady RP w Singapurze. Pytania i zgłoszenia na targi należy przesyłać na adres email: singapore.secretary@msz.gov.pl.

Tagi: targi edukacyjne, współpraca międzynarodowa, Współpraca polsko-singapurska

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików