Lekcja na zamówienie w każdej szkole? Tylko w ramach XI Festiwalu Nauki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

czwartek, 19 marca 2015

„Dlaczego ociągamy się z rozpoczęciem niektórych zadań?”, „Jak pokonać słomiany zapał?”, „Jak wykorzystać swój potencjał?” W ramach XI Festiwalu Nauki Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zaprasza do udziału w projekcie „LEKCJE NA ZAMÓWIENIE”.

Celem „Lekcji na zamówienie” jest rozszerzenie programu kształcenia uczniów szkół ponadgimnazjalnych o wybrane zagadnienia nauk ekonomicznych, technicznych, humanistycznych, społecznych i medycznych. Prowadzący zajęcia to pracownicy naukowi Wyższej szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z wieloletnim stażem i doświadczeniem w kontaktach z młodzieżą. Gwarantują oni przystępną, interesującą i praktyczną formę zajęć. Lekcja na zamówienie może odbywać się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej lub w siedzibie szkoły, która zamawia daną lekcję.

Wśród tematów lekcji do wyboru znajdują się m.in.: „Mnemotechniki, czyli gimnastyka umysłu dla Maturzystów”, Translation from English into Polish as a means of creating new reality. (Tłumaczenie z języka angielskiego na język polski sposobem na tworzenie nowej rzeczywistości), „Zasady rozmieszczenia dóbr w magazynie oraz biurku- dobre praktyki”, „Zapasy koszty - vs poziom obsługi klienta”, „System kodowania GS1”, „Idź na całość! Czyli jak telewizja z dobrego człowieka może zrobić bestię i o korzyściach z patrzenia na usta Pameli Anderson”, „Pięćdziesiąt twarzy zarządzania emocjami: fakty i mity”, „Programowanie aplikacji mobilnych”, „Cyberterroryzm. Wojna przyszłości”, „Procesy klimatyczne - czynniki, przebieg, konsekwencje”, „Wirtualizacja i jej możliwości”, „Rola mózgu w uczeniu się”, „Finanse osobiste - jak planować przyszłość”, „Energetyka, ocieplenie klimatu i odnawialne źródła energii”, „Po co nam fizjoterapeuci?”.

Szczegółowe informacje dotyczące 11 Festiwalu Nauki oraz projektu Lekcja na zamówienie znajdują się na stronie internetowej.

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików