Wykaz uczelni niepublicznych

Wykaz uczelni niepublicznych obejmuje uczelnie wpisane do Rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w systemie POL-on.

  • W celu uzyskania informacji o wybranej uczelni niepublicznej należy otworzyć odnośnik do strony internetowej, a następnie w polu „Nazwa” wpisać nazwę uczelni oraz w polu „Status” wybrać „działająca” i potwierdzić poprzez wybranie pola „Szukaj”.
  • W celu uzyskania informacji o uczelniach z danego województwa, należy otworzyć odnośnik do strony internetowej, a następnie w polu „województwo” wybrać właściwe województwo oraz w polu „Status” wybrać „działająca” i potwierdzić poprzez wybranie pola „Szukaj”.
  • W celu uzyskania listy wszystkich działających uczelni niepublicznych, należy otworzyć odnośnik do strony internetowej, a następnie w polu „Status” wybrać „działająca” i potwierdzić poprzez wybranie pola „Szukaj”.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub problemów należy, po wybraniu odnośnika do strony internetowej skorzystać z opcji „Pomoc”.

Brak tagów

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików