Wykaz uprawnień do prowadzenia studiów w uczelniach niepublicznych

Aktualny wykaz uprawnień do prowadzenia kierunków studiów w uczelniach niepublicznych znajduje się w Rejestrze uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych prowadzonym w systemie POL-on.

  • W celu uzyskania informacji o uprawnieniach do prowadzenia kierunków studiów posiadanych przez wybraną uczelnię niepubliczną, należy otworzyć odnośnik do strony internetowej, następnie w polu „instytucja jednostka” wybrać, za pomocą pola „wybierz”, szukaną uczelnię niepubliczną i potwierdzić poprzez wybranie pola „szukaj”.
  • W celu uzyskania informacji o uprawnieniach do prowadzenia wybranego kierunku studiów posiadanych przez wszystkie uczelnie niepubliczne, należy otworzyć odnośnik do strony internetowej. W kryteriach dodatkowych, dla nagłówka „Typ” należy wybrać opcję „Uczelnia”, zaś dla nagłówka „Rodzaj”  opcję „Niepubliczna”. Następnie według własnego wyboru należy wypełnić pola: „Nazwa kierunku”, „Poziom kształcenia” i/lub „Forma kształcenia”, a następnie potwierdzić poprzez wybranie pola „szukaj”.

Tagi: Uczelnie niepubliczne

Pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików